Номер оголошення 613733

Опис

Послуги ясновидиці Львів. Приворот Львів. Ворожіння Львів. Зняття порчі Львів. Позбавлення від залежності. Грошові обряди. Любовні обряди. Допомога цілительки Львів.

Я Матушка Руфіна, спадкова провидиця, цілителька, ясновидиця допомагаю відновити сім'ї, знайти щастя, допомагаю прибрати негатив, знайти свій шлях.

Звертайтеся, я завжди знайду можливості для вирішення Ваших проблем! Приймаю особисто або дистанційно.

Я проводжу лікування православними молитвами, відливом воску.
Допомагаю в роботі, навчанні, особистому житті, відносинах в сім'ї, направляючи православну молитву на те, щоб допомогти врятувати людину від душевного болю і переживань, допомогти поставити його на шлях істинний за допомогою Божого слова зцілити хвороби.

А також знімаю псування родового закляття, шкідливі звички, жіночі проблеми, вінець самотності.

Звертаючись до мене люди отримують відповіді на свої питання, виліковуються духовно і фізично, отримують допомогу від Бога - через мене. Я знаю, що є лише провідником. Проповідуючи віру в Бога я направляю людей на позитивний результат ситуації. Вселяє в них надію. У людей змінюються погляди на життя, справи, вчинки.

Для мене не важливо, в якому місті України, СНД, Європи і США ви живете. Я проводжу консультації по телефону і це дозволяє мені допомогти вам зняти порчу та вроки, прочитати змову на любов, успіх і багатство. При цьому Ви можете не переживати про свою безпеку і конфіденційності. Всі деталі нашого спілкування залишаються строго між нами.

Нічого не відкладайте, живіть зараз! Щоб у Вас не сталося, які б думки Вас не відвідували - Ви можете без сорому звернутися до мене і задати будь-яке хвилює вас питання по телефону.


Телефонуйте +380686790785 Телефон / Viber / WhatsApp

сайт http://instagram.com/matyshkarufina

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Classifieds - безкоштовні оголошення Львова та Львівської області | Додати оголошення безкоштовно! в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Classifieds - безкоштовні оголошення Львова та Львівської області | Додати оголошення безкоштовно!